Қабылдау:8 (7187) 344020 | Mail: kense.ae@pavlodar.gov.kz



«Наурыз мейрамы -2014» мерекесін мерекелеуге орай Екібастұзда бұқаралық-спорттық іс шаралар өткізілді

2014 жылғы 22 наурыз орталық алаңда (Машһүр Жүсіп көшесінде) қазақ қүресі, қол күрес, кір тасын көтеру, арқан тарту және балалар арасында қызықты мәре өткізілді. 

Қазақ күресі жарысының жеңімпаздары:

1 орын: Иманбек Алькенов, Арман Даулет, Мұхтар Даулетхан, Ислам Махамбетов, Әлібек Махамбетов, Серік Саттаров.

  2 орын: Қуаныш Азатов, Рамазан Наурызбай, Қобланды Ишмаметов, Ербұлан Аскар, Ерқанат Дюсенаев, Жомарт Аубакиров.

 3 орын: Сайлау  Тлеубек, Маргұлан Атеев, Әділет Талап, Раймбек Уалиев, Сұңгат Мұхаметқали, Темірлан Отызбаев, Дәулет Амангелдин  , Жандос Кайкин, Қанағат Какенов, Ануар Махамбетов, Альтайр Жанайдар, Шахислам Құрманғалиев.

Абсолютті чемпион: Ислам Махамбетов.

Жарыс жеңімпаздары Екібастұз қаласы әкімдігі дене шынықтыру және спорт бөлімінің грамоталарымен және ақшалай жүлделерімен және  1-ші орынды Екібастұз қаласы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі  марапаттады. 

          Қол күресі жарысының жеңімпаздары:

1 орын: Малик-Аждар Утигенов,  Нұрлан Өмержанов, Володя Скрипиовский, Роман Теличко.

2 орын: Вадим Бородин, Ерболат Мейрманов, Владимир Батишов, Алексей Сазонов.

3 орын: Ерік Сарсембин, Жігер Таупықов, Андрей Беккер, Айбек Анарбаев.

Кір көтеру жарысының жеңімпаздары:

 

1 орын: Серік Идрисов, Нұрлан Багаев, Ермек Даулетов, Бранислав Бабии, Владимир Батишов.

2 орын: Қасым Иманбай, Александр Савыч, Ғали Оразбаев, Қаныбек Масақбаев, Рахим-Мейржан Мұхаммед.

3 орын: Иван Ластовскийн, Дулат Даулет, Болат Беков, Ибрагим Бухабаев, Султан Верещак.

Арқан тартысу жарысының жеңімпаздары:

1 орын: Дәрігерлер (Өмірбек Ваисов, Дархан Қалкенов, Қуаныш Джагапаров, Тимур Садриев, Нұрлан Еркалин).

2 орын: УССО-1 (Мирбек Рахимжанов, Бауыржан Құттыбай, Асхат Шолан, Маруф Мансуров, Азат Хабдуллинов).

3 орын: ТЯГА-2 (Игорь Корнилов, Юрий Заикин, Алексей Сазонов, Қуат Беков, Дмитрий Суседкин).






2014 жылғы 22 наурыз «Өнер» ҚМО алаңында қол күрес, кір тасын көтеру, арқан тарту және балалар арасында қызықты мәре өткізілді.

          Кір көтеру жарысының жеңімпаздары:

1 орын: Ж. Саттаров, Д.Жұмабеков,  Е. Айтпаев Е,  З.Даулбаев , Б.Сыздыков.

2 орын: Б. Жаркенов, Н.Утегенов, Б. Жаркенов, Е.Нұғманов, Ж.Турибеков.

3 орын: Д.Кусайнов, Д.Аскаров, А. Чвелев, Туребеков, Т.Темірболатов

          Арқан тартысу жарысының жеңімпаздары:

1 орын: АККӨЛ (Д. Болатов, Р. Ахметов, Н. Кельдебеков, Э. Умиржанов,

 К. Саймов.)

2 орын: БІЛІМ (М.Калтаев, Е.Закен, Н. Хафизов, С.Сыздыков, Н.Масакол.)

3 орын:  ҚАЙЫРЖАН (К.Балмағамбетов, Р.Атығаев, К.Бекетов, Е.Толықбаев, Б.Жаудильдинов)

          Кызықты мәре жеңімпаздары:

1 орын: АДРЕНАЛИН (Ахмет Букаев, Диас Ахметов, Аян Төлепберген, Азамат Нағметова, Алмас Қасенов).

2 орын: ЖІГІТТЕР (Данияр Даутов, Ерназар Зайтов, Талғат Сейтахмет, Еркебұлан Кенжехан, Ернар Азаматов)

3 орын:  СҰҢКАР (Расул Капанов, Әділ Жакупов, Нұргельды Совет

 Альмухамед Кабанасыров, Айдын Муканов)

2014 жылғы 24 наурызда №4 БЖСМ спорт кешенінде ардагерлер арасында шағын-футболдан ақтық ойынының Екібастұз қаласының Чемпионаты өткізілді.

           Команда жеңімпаздары:

1 орын:  «Шығыс» кеніші

2 орын: «Жасыбай»

3 орын: «Богатырь Көмір» ЖШС