kz ru

Сенімді телефондар:

8 (7187) 34-07-20

75-52-52

Нукенов Кайрат Темиршотович

Екібастұз қаласының әкімі

Whatsapp

8(707) 3349290

Горячая линия

Сіз өзіңіздің суреттерді 8 (707) 3349290 нөміріне ұялы қосымшаға (Whatsapp) жібере аласыз

 


kzru
Мобильді нұсқа

Екібастұз қаласының мерейтойын мерекелеуге орай спорттық іс-шаралар

Сонымен қоса 17 маусымда ипподромда спорттық-бұқаралық іс-шаралар  өткізілді: қазақ күресі, арқан  тарту, қол күресі, гір тасын көтеру, асық ату.

Қазақ күресі жарысына Павлодар облысның қалалары мен аудандарынан 40-тан аса палуандар қатысты: Павлодар ауданы, Баянауыл ауданы, Ақсу ауданы, Екібастұз  ауданы және т.б.

Қазақ күресінің қортындысы бойынша:

 1 орын – Сатыбалды Нұрқанат (Екібастұз), Окенов Асхат (Ақсу), Далелхан Мухтар (Қарасу), Махамбетом Арман (Екібастұз) және т.б.

2 орын -  Атеев Маргулан (Екібастұз),  Атеев Исламбек (Екібастұз), Тулайкен Дидар (Павлодар), Махамбетом Алибек (Екібастұз) және т.б.

3 орын – Акимбеков Арман (Павлодар), Жанбырбаев Елнур (Екібастұз), Заиргельдинов Кобланды (Ақтогай), Адамов Ержан (Өлеңті), Ахметов Азамат (Павлодар), Бакытов Рымгали (Екібастұз), Сайботалов Наиль (Екібастұз), Ишмаметов Даулет (Екібастұз) және т.б.

Абсолютті салмақ дәрежесінде  Әлібек Махамбетов жеңімпаз атанды (Екібастұз қ).

Жеңімпаздар мен жүлдегерлер демеушілердің есебінен ақшалай сыйлықтармен және грамотамен марапатталды.

Арқан тарту жарысы бойынша жүлдегерлер:

1 орын «Солнечный» құрама командасы,

2 орын  «Жасыбай» командасы,

3 орын «Беркут».

Асык ату:

1 орын Бексаутов Жанболат, Сейламхан Уатбек.

2 орын – Курманкалиев Дархан, Апахан Мереке.

3 орын Базарбаев Кабиден, Бекжан Сырмхан.

Гір спорты:

1 орын Даулет Дулат, Масагбаев Каныбек, Даулбаев Залзерек, Капезов Айдар, Мальшубаев Асхат.

2 орын: Камаров Нурсултан, Сейсенбаев Ермек, Беков Ойрат, Макашев Нурлан, Локашев Нургали.

3 орын: Гайнульдинов Разим, Шайкенов Садык, Асаинов Ертас, Мамбетбаев Турсынгали, Бастов Наби.

Қол күресі:

1 орын – Камиев Ерлан, Истамбеков Азамат. Штуарт Леонид, Скрипковский Владимир, Шмаков Иван, Ширяев Алексей.

2 орын: Савиных Александр, Ильясов Тахир, Умержанов Нурлан, Гончаренко Евгений, Похилько Сергей, Данилов Денис .  

3 орын: Равшанов Досбек, Гельд Яков, Мамадилов Ержан, Беккер Андрей, Гришаков Игорь, Сазоной Алексей.

«Шахтер» қалалық мәдениет және демалыс саябағында Екібастұз қаласының 60-жылдық мерейтойына орай, қалашық спортынан Біріншілік өтті:

Өз салмақ дәрежелерінде 1 орын иеленгендер: П.Баранов, В.Агарков, И.Семенова, Ю.Петров, И.Толенов, М.Бостыбаева.

2 орын: В.Шехов, М.Трофимова, С.Баранов, Г.Банников, Л.Жусупова, К.Ермекулы.

3 орын: Ю.Агаркова, М.Соловьев, А.Байгалиев, Е.Хасенов, С.Прокофьева, Р.Булатов.

Жеңімпаздар мен жүлдегерлер «Екібастұз қаласы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт бөлімі» ММ-ның ақшалай сыйлықтармен және грамотамен марапатталды. 

Нукенов Кайрат Темиршотович

Аким города Экибастуза