Қабылдау:8 (7187) 344020 | Mail: kense.ae@pavlodar.gov.kz



Екібастұз қалалық аумақтық сайлау комиссиясының құрамы

Екібастұз қалалық аумақтық сайлау комиссиясы

Екібастұз қ., М.Жүсіп к.,51,

«Екібастұз қаласы әкімдігі мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің «Орталықтандырылған кітапханалар жүйесі» КМК

 

Төраға

-

Нурфаяз Сагапаевич Сулейменов

Төраға орынбасары

-

Ирина Евгеньевна Ивонина

Хатшы

-

Светлана  Иосифовна Качура

Комиссия мүшелері

-

Нурлан Дауренович Ахметбаев,

Татьяна Сергеевна Ермакова, Ирина Владимировна Звукова, Гинаят Хамитович Сыздыков

 

 

 

Екібастұз қалалық мәслихатының депутаттарын  сайлау бойынша

округтік  сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ 

 

№ 1 Теміржол сайлау округі

Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі, 4,

 «Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 33 жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

 

Төраға

-

Кымбат Жумажановна Мусинова

Төраға орынбасары

-

Тогжан Токтагуловна Заитова

Хатшы

-

Бахыт Тасымовна Жусупова

Комиссия мүшелері

-

Ирина Сергеевна Гриценко,

Гульнара Казизолловна Норпеисова, Бибигуль Хабиевна Омарова, Ардак Жумажановна Саримова

 

№ 2 Абай сайлау округі

Екібастұз қаласы, Әуезов көшесі, 54А,

 «Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің С. Торайғыров атындағы № 22 мектеп-гимназиясы» КММ

 

Төраға

-

Бибыш Шотбаевна Каримова

Төраға орынбасары

-

Рымкул Картабаевна Абибекова

Хатшы

-

Сандугаш Елубековна Хамзина

Комиссия мүшелері

-

Саягуль Амангельдиновна Алгожина,

Байбек Шакенович Жакупов, Кулия Мусабековна Исабекова, Людмила Михайловна Щёголева

 

 

№3  Шахтерский сайлау  округі

Екібастұз қаласы, Горняков көшесі, 3А,

«Екібастұз қаласы әкімдігі мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің «Атамұра» мәдениет орталығы КМҚК

 

Төраға

-

Лариса Алексеевна Мордвинцева

Төраға орынбасары

-

Дина Екпиндиновна Кишомарова

Хатшы

-

Тамара Николаевна Шестакова

Комиссия мүшелері

-

Данара Амангельдыевна Аманжолова,

Галина Михайловна Мелентьева, Назигуль Каиырбековна Типанова, Гулмайра Ерсиновна Тлеубаева

 

4 Богатырский сайлау  округі

Екібастұз қаласы, Горняков көшесі, 20,

 «Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің

№ 7 мектеп-гимназиясы» КММ

Төраға

-

Бакыт  Ахметбековна Спанкулова

Төраға орынбасары

-

Галина Николаевна Максюкова

Хатшы

-

Галия Акбергеновна Молдахашева

Комиссия мүшелері

-

Кумыс Шаяхметовна Абельдинова,

Салтанат Кыстаубаевна Абжарова, Райула Шаймардановна Жангазина,  Бибигуль Козбаевна Рсаева

 

5 Студенческий сайлау  округі

Екібастұз қаласы, Горняков көшесі, 9,

«Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 6

мектеп-лицейі»КММ

 

Төраға

-

Марат Жактаевич Адешов

Төраға орынбасары

-

Гульнар Сембаевна Халикова

Хатшы

-

Ольга Викторовна Русинович

Комиссия мүшелері

-

Миллиард Каптаевич Байбулов,

Алена Георгиевна Гвоздь, Юлат Казелович Жумадилов, Ольга Борисовна Коротенко

 

 № 6 Ученический сайлау  округі

Екібастұз қаласы, Московская көшесі, 81,

 «Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 11 жалпы
орта білім беретін мектебі» КММ 

 

Төраға

-

Нурия Касымтаевна Шайменова

Төраға орынбасары

-

Карлыгаш Кайриденовна Жакишева

Хатшы

-

Баян  Кабдуллиновна Жапарова

Комиссия мүшелері

-

Жумагуль Джумабаевна Смагулова,

в Кайрат  БигаировичТайгано, Асемгуль Кабдоллаевна Ташимова, Меруерт Заиргельдыевна Тусупова

 

№7 Уәлиханов сайлау  округі

Екібастұз қаласы, Энергетиков көшесі, 54А,

«Академик Қ. Сәтбаев атындағы Екібастұз инженерлік-техникалық институты» мекемесі

 

Төраға

-

Арман Серикович Кайназаров

Төраға орынбасары

-

Зинаида  Ивановна Савицкая

Хатшы

-

Алия Аманжоловна Мажит

Комиссия мүшелері

-

Галиябану Бекболатовна Абильденова,

Сауле Мухаметбековна Зейнулина, Тамара Анатольевна Иванчукова,  Куралай Сахановна Калымова

 

 

 

№ 8 Бөгембай сайлау  округі

Екібастұз қаласы, Сәтбаев желекжолы, 24/1,

«Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 23 жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

 

Төраға

-

Гульмаш Кереевна Кубешева

Төраға орынбасары

-

Кымбат Ароновна Абакова

Хатшы

-

Нурбике Дарошевна Сыздыкова

Комиссия мүшелері

-

Жания Аманбаевна Абикеева,

Гульнар Курмашевна Ахметжанова, Ульяна Канатовна Ткешева, Айгуль Мансуровна Тулебаева

 

№ 9 Жасыбай сайлау  округі

Екібастұз қаласы, Абай көшесі, 55а,

«Екібастұз қаласы әкімдігі дене шынықтыру және спорт бөлімінің «Жасыбай» балалар-жасөспірімдер спорт мектебі» КМҚК

 

Төраға

-

Кайрат Каиркешевич Кульниязов

Төраға орынбасары

-

Курмет Орынбасарович Макадылов

Хатшы

-

Саулеш Танатовна Рыспекова

Комиссия мүшелері

-

Майраш Танатовна Альмагамбетова,

Татьяна Ивановна Кисляковская, Айгуль Жасулановна Нуржанова, Гульнар Океновна Танжарикова

 

10 Шешембеков сайлау  округі

Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі, 66,

«Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 13

жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

 

Төраға

-

Саружамал  Абилькиятовна Имакова

Төраға орынбасары

-

Аскар Естаевич Исин

Хатшы

-

Елена Анатольевна Полуда

Комиссия мүшелері

-

Баянгуль Асаиновна Жумадилова,

Алтын  Муташевна Жусупова, Бибигуль Габдынасыровна Сланбекова, Бибисара Темиргалиевна Хасанова

 

№11 Гагарин сайлау  округі

Екібастұз қаласы, Строительный көшесі, 48А,

 «Екібастұз қаласы

әкімдігі білім бөлімінің № 10 жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

 

Төраға

-

Лидия Хусеновна Гусейнова

Төраға орынбасары

-

Светлана Валентиновна Каирбаева

Хатшы

-

Асемгуль Амангельдиновна Махамбетова

Комиссия мүшелері

-

Жумагуль Каирхановна Айтимова,

Алмагуль Тыныбековна Акмолдина, Сауле Шарипхановна Сатимов, Рушания Гумаровна Ситдикова

 

№12 Строительный сайлау  округі

Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі, 103А,

«Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің Абай Құнанбаев атындағы

№2 жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

 

Төраға

-

Баян Кайроллиновна Куандыкова

Төраға орынбасары

-

Алмагуль Айтановна Каримова

Хатшы

-

Назира Нескеновна Акылбекова

Комиссия мүшелері

-

Энгельс Капизович Нысангалиев,

Баглан Болатовна Смагулова, Юлия Александровна Солошенко, Ардак Ахатаевна Такерова

 

№13 Баянауыл сайлау  округі

Екібастұз қаласы, Рабочая көшесі, 1,

«Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 17 жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

 

 

Төраға

-

Людмила Николаевна Макарчук

Төраға орынбасары

-

Аренова Дана  Нурлановна

Хатшы

-

Оксана Валентиновна Шкляр

Комиссия мүшелері

-

Рустам Жаскайратович Абдраков,

АимгульТолеубаевна Амренова, Асемгуль Кантаевна Кулжанова, Ирина Юрьевна Филатова

 

№14 Трудовой сайлау  округі

Екібастұз қаласы, Петренко көшесі, 7,

«Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 21 жалпы

орта білім беретін мектебі» КММ

 

Төраға

-

Раушан Мухаметкалиевна Рахимжанова

Төраға орынбасары

-

Болат Боранбаевич Алибаев

Хатшы

-

Айгерим Жанатовна Мусина

Комиссия мүшелері

-

Макпал Апсаматовна Жунусова,

Галина Николаевна Корниенко, Алена Александровна Куч, Наталья Анатольевна Федотова

 

№15 Солнечный сайлау  округі

Екібастұз қаласы, Солнечный кенті, Жамбыл көшесі,

 «Екібастұз қаласы әкімдігі Солнечный кенті әкімі аппаратының «Мақпал» мәдениет үйі» КМҚК

 

Төраға

-

Жумажан Жумаханович Ашимханов

Төраға орынбасары

-

Валентина Владимировна Мухутдинова

Хатшы

-

Бактыгул Далабаевна Ахметова

Комиссия мүшелері

-

Карлыгаш Рыскуловна Абулхаирова,

Орынгуль Нажмиденовна Арынова, Баглан Сабыржановна Ильясова, Майгуль Чаменевна Какимбаева

 

16 Екібастұз сайлау  округі

Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі, 109,

Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы білім беру басқармасының «Екібастұз құрылыс-техникалық

колледжі» КМҚК

 

Төраға

-

Ляззат Айтмухановна Баймагамбетова

Төраға орынбасары

-

Светлана Николаевна Золотухина

Хатшы

-

Дария Сагыновна Альменова

Комиссия мүшелері

-

Айгуль Амангельдиновна Абдалинова,

Ирина Николаевна Дьякова, Людмила Викторовна Кузьменко, Ирина Сергеевна Щетникова

 

№ 17 Шідерті сайлау  округі

Екібастұз қаласы,  Шідерті кенті, 

 «Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің Шідерті жалпы білім беретін негізгі мектебі» КММ

 

Төраға

-

Асем Касеновна Кусаинова

Төраға орынбасары

-

Богенбай  Барлыбаевич Акажанов

Хатшы

-

Мерей Мамей

Комиссия мүшелері

-

Наталья Владимировна Бургаленко,

Салтанат Зейнелгабиденовна Жумабаева, Татьяна Александровна Устинская, Асем Сарсеновна Шушаева