kz ru

Сенімді телефондар:

8 (7187) 34-07-20

75-52-52

Нукенов Кайрат Темиршотович

Екібастұз қаласының әкімі

Whatsapp

8(707) 3349290

Горячая линия

Сіз өзіңіздің суреттерді 8 (707) 3349290 нөміріне ұялы қосымшаға (Whatsapp) жібере аласыз

 


kzru
Мобильді нұсқа

Екібастұз қаласының учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

№ 513 сайлау учаскесі

Екібастұз қаласы, Қ. Пішембаев көшесі, 62,

«Екібастұз Техно Альянс» ЖШС

 

Төраға

-

Райхан Бибековна Дарбаева

Төраға орынбасары

-

Майгүл Мәдениетқызы Қуандық

Хатшы

-

Маргарита Ивановна Леонова

Комиссия мүшелері

-

Елена Алексеевна Кицул

Лилия Рафиловна Мусина, Жадыра Оразовна Нуракова, Салтанат Амиркасимовна Смагулова

 

№ 514 сайлау учаскесі

Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі, 4, «Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 33 жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

 

Төраға

-

Аягоз Боташовна Аубакирова

Төраға орынбасары

-

Тимур Аманжолович Успанов

Хатшы

-

Альфия Жанатовна Каскырбаева

Комиссия мүшелері

-

Ольга Витальевна Злых,

Людмила  Валентиновна Новикова, Наталья Александровна Шапран, Тендык Талгатбековна Шуктаева

 

№ 515 сайлау учаскесі

Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі, 23,

 «Қ. Пішембаев ат. тау-кен-техникалық колледжі» КМҚК

 

Төраға

-

Владимир Ильич Скворцов

Төраға орынбасары

-

Сейткали Нажимиденович Аюпов

Хатшы

-

Дилара Анарбековна Абдыкалыкова

Комиссия мүшелері

-

Екатерина Дмитриевна Генш,

Асель Аскаровна Жанабилова, Асель Канатовна Рахимжанова, Татьяна Юрьевна Серёгина

 

 516 сайлау учаскесі

Екібастұз қаласы, Деповская көшесі, 1 «Локомотив» акционерлік қоғамының филиалы – «Екібастұз локомотивтік пайдалану депосы»

 

Төраға

-

Болат Шакірұлы Сарыбай

Төраға орынбасары

-

Галина Алексеевна Цитульская

Хатшы

-

Любовь Владимировна Михайлова

Комиссия мүшелері

-

Асемгуль Мейрамовна Абылкаирова,

Любовь Николаевна Гордеева, Жанар Советовна Кенжегулова, Константин Александрович Сарсекенов

 

 № 517 сайлау учаскесі

Екібастұз қаласы, Горняков көшесі, 119, «Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 12 жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

 

Төраға

-

Сания Биляловна Кусатаева

Төраға орынбасары

-

Тамара Михайловна Жигомпар

Хатшы

-

Асель Жумабаевна Бигельдинова

Комиссия мүшелері

-

Роза Оспановна Божаканова,

Сауле Жамакишевна Битимбаева, Азат Рахатович Елеушинов, Алия Жусуповна Тайкенова

 

№ 518 сайлау учаскесі

Екібастұз қаласы, Әуезов көшесі, 54А, «Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің С. Торайғыров атындағы № 22 мектеп-гимназиясы» КММ

 

Төраға

-

Толеухан Темрханов

Төраға орынбасары

-

Виталий Геннадьевич Андреев

Хатшы

-

Жанна Алмасовна Жолдасова

Комиссия мүшелері

-

Жанар Егинбаевна Акишева,

Гульнар Тумарбековна Ахметова, Баглан Женыскановна Окашева, Рымжан Калимжановна Омарова

 

№ 519 сайлау учаскесі

Екібастұз қаласы, Солнечный кенті, Жамбыл көшесі,

«Екібастұз қаласы әкімдігі Солнечный кенті әкімі аппаратының «Мақпал» мәдениет үйі» МКҚК

 

Төраға

-

Кумесжан Негметжановна Смагулова

Төраға орынбасары

-

Гульжанат Амирхановна Жылкибаева

Хатшы

-

Айгюль Бекбулатовна Тусупова

Комиссия мүшелері

-

Жумабике Каирбековна Бектасова,

Лазиза Малтаевна Пушканова, Гульбахит Жумабаевна Тимербаева, Людмила Геннадьевна Фризен

 

№ 520 сайлау учаскесі

Екібастұз қаласы, Абай көшесі, 25/24, «Екібастұз қаласының дарынды балаларға арналған № 1 мектеп-лицейі» ММ

 

Төраға

-

Айжан Балтабаевна Мамырханова

Төраға орынбасары

-

Ерлан Балташевич Барлыбаев

Хатшы

-

Асем Маратовна Жусупова

Комиссия мүшелері

-

Екатерина Вадимовна Миленко,

Куляш Амангельдыевна Нагметова, Оксана Анатольевна Понамарева, Анаргуль Дуйсенбаевна Тулегенова

 

№ 521 сайлау учаскесі

Екібастұз қаласы, Горняков көшесі, 9,

«Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 6 мектеп-лицейі»  КММ

 

Төраға

-

Петр Иванович Сахно

Төраға орынбасары

-

Гульмира Сериковна Бекеева

Хатшы

-

Оксана Дмитриевна Речкина

Комиссия мүшелері

-

Нуриля Ислямовна Балгузинова,

Галина Владимировна Дорошенко, Елена Николаевна Ключникова, Кайржан  Кайртасович Сырымов

 

№ 522 сайлау учаскесі

Екібастұз қаласы, Павлов көшесі, 5, «Екібастұз қаласы әкімдігі

білім бөлімінің № 5 жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

 

Төраға

-

Татьяна Германовна Бай-Юн-Куй

Төраға орынбасары

-

Мереке Динмухамедович Ибраев

Хатшы

-

Лариса Юрьевна Верещагина

Комиссия мүшелері

-

Нурмухамбет Сембаевич Адуов,

Сергей Михайлович Возный, Мирамгуль Толегеновна Канышева, Маржан Салменовна Шаймарданова

 

№ 523 сайлау учаскесі

Екібастұз қаласы, Горняков көшесі, 20, «Екібастұз қаласы

 әкімдігі білім бөлімінің № 7 мектеп-гимназиясы» КММ

 

Төраға

-

Мадениет Каркенович Калтаев

Төраға орынбасары

-

Кульгайша Калиевна Абишева

Хатшы

-

Гульден Муратовна Жунусова

Комиссия мүшелері

-

Дариха Жанатурмусовна, Ельтинова

Айгуль Бактовна Жаулыбаева, Ляззат Сериковна Касиева, Айгерим Шаймуратовна Сакенова

 

№ 524 сайлау учаскесі

Екібастұз қаласы, Горняков көшесі, 3А,

«Екібастұз қаласы әкімдігі мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің «Атамұра» мәдениет орталығы КМҚК

 

Төраға

-

Корлан Макимовна Жанарбаева

Төраға орынбасары

-

Наркен  Жалеловна Адуова

Хатшы

-

Салтанат Жекетаевна Мухамеджанова

Комиссия мүшелері

-

Сагат Хайруллинович Абелкасимов,

Гульнар Рашитовна Жангурова, Наталья Владимировна Рогова, Габдылбари Камаиевич Хамитов

 

№ 525 сайлау учаскесі

Екібастұз қаласы, Энергетиков көшесі, 73А, «Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 9 жалпы орта білім беретін мектебі»  КММ

 

Төраға

-

Талгат Тулегенович Ахметов

Төраға орынбасары

-

Кульбадан Сагидулловна Саттарова

Хатшы

-

Кулшим Хамитовна Алгалиева

Комиссия мүшелері

-

Куралай Акбопеновна Боранбаева,

Рахима Амантаевна Камарова,  Назгуль Токановна Мукушева, Айгуль Сериковна Мустояпова

 

№ 526 сайлау учаскесі

Екібастұз қаласы, Московская көшесі, 81, «Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 11 жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

 

Төраға

-

Назигуль Махметовна Мусабекова

Төраға орынбасары

-

Хамида Буркитбаевна Сулейменова

Хатшы

-

Айнур Ешиновна Сатарова

Комиссия мүшелері

-

Айслу Алдонгаровна Кабылмажитова,

Марина Алексеевна Мишута, Багдат Маратовна Сагиндикова, Саулет Кабиболлаевна Шарбекова

 

№ 527 сайлау учаскесі

Екібастұз қаласы, М. Әуезов көшесі, 149, «Екібастұз қаласы әкімдігі мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің «Өнер» қалалық мәдениет орталығы» КМҚК

 

Төраға

-

Людмила Андреевна Гончарова

Төраға орынбасары

-

Самалгуль Мурзатаевна Садвакасова

Хатшы

-

Айдана Ерлановна Муслимова

Комиссия мүшелері

-

Батима Бейсембековна Баяндинова,

Альбина Александровна Дьяченко, Жаинагуль Таукеновна Нургалиева, Кымбат Ашеновна Сейсембаева

 

№ 528 сайлау учаскесі

Екібастұз қаласы, Энергостроителей желекжолы, 7, «Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 18 жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

 

Төраға

-

Комар Мажитович Дюсембеков

Төраға орынбасары

-

Ержан Қайроллаұлы Зәкен

Хатшы

-

Зауреш Исаваевна Саркенова

Комиссия мүшелері

-

Айслу Аубакировна Баймагамбетова,

Бауржан Жупарбаевич Бегалимов, Мамыра Мухтаровна Женсикбаева, Мензугра Садыковна Молдабаева

 

№ 529 сайлау учаскесі

Екібастұз қаласы, Энергетиков көшесі, 54А,

«Академик Қ. Сәтбаев атындағы Екібастұз инженерлік-техникалық институты» мекемесі

 

Төраға

-

Максад Бекович Муксинов

Төраға орынбасары

-

Николай Юрьевич Колесниченко

Хатшы

-

Алия Назировна Шорманова

Комиссия мүшелері

-

Гульжамал Темкеновна Жангозина,

Ирина Ивановна Михайлиди, Салтанат Назаровна Уримбетова, Камшат  Жарылгасыновна Шайхина

 

№ 530 сайлау учаскесі

Екібастұз қаласы, Сәтбаев желекжолы, 24/1, «Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 23 жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

 

Төраға

-

Ляззат Манабаева

Төраға орынбасары

-

Бактыбай Сманович Жангуров

Хатшы

-

Ляззат Карыбаева

Комиссия мүшелері

-

Акмарал Ерсаиновна Адамбаева,

Жумабике Акбергенова, Мейрамбек Бейбутович Бейбутов, Айгерим Нургалымовна Масгутова

 

№ 531 сайлау учаскесі

Екібастұз қаласы, Абай көшесі, 55а, «Екібастұз қаласы әкімдігі дене шынықтыру және спорт бөлімінің «Жасыбай» балалар-жасөспірімдер спорт мектебі» КМҚК, коммуналдық мемлекеттік

қазыналық кәсіпорны

 

Төраға

-

Алексей Васильевич Фоминых

Төраға орынбасары

-

Юрий Васильевич  Гроздов

Хатшы

-

Марина Владимировна Король

Комиссия мүшелері

-

Гульбаршин Александровна Амерканова,

Светлана Владимировна Бабакова, Николай Васильевич Мирошниченко, Светлана Валентиновна Попп

 

№ 532 сайлау учаскесі

Екібастұз қаласы, Сәтбаев желекжолы, 4, «Екібастұз қаласы

әкімдігі білім бөлімінің инновациялық түрдегі № 24 жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

 

Төраға

-

Куралай Рахмашевна Рахметжанова

Төраға орынбасары

-

Динара Женисовна Абенова             

Хатшы

-

Бакен Кабдилжановна Абильханова

Комиссия мүшелері

-

Гульсум Павловна Абетова,

Алена Викторовна Акамсина,  Людмила Николаевна Бруцкая, Оксана Анатольевна Михеева

 

№ 533 сайлау учаскесі

Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі, 66, «Екібастұз қаласы

әкімдігі білім бөлімінің № 13 жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

 

Төраға

-

Людмила Валентиновна Лабудько

Төраға орынбасары

-

Гульмира Толеуовна Булдубаева

Хатшы

-

Алия  Тлектесовна Сатенова

Комиссия мүшелері

-

Валентина Григорьевна Деева,

Калия Карапатулиевна Дюсекеева, Замзагуль Куанышбековна Нурмаганбетова,  Юлия Сергеевна Явцева

 

№ 534 сайлау учаскесі

Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі, 109,

Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы білім беру басқармасының «Екібастұз құрылыс-техникалық колледжі» КМҚК

 

Төраға

-

Кабдылкамыт Насырович Каржасов

Төраға орынбасары

-

Несип Жаксыбаевна Нургалиева

Хатшы

-

Жамал Ералыновна Нармагамбетова

Комиссия мүшелері

-

Асемгуль Кайроллаевна Бейсенбаева,

Момей Давид, Бакыт Ералыновна Исмаилова, Алена Олеговна Кольченко

 

№ 535 сайлау учаскесі

Екібастұз қаласы, Строительная көшесі, 48А, «Екібастұз қаласы

әкімдігі білім бөлімінің № 10 жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

 

Төраға

-

Рабига Жаксалыковна Актанова

Төраға орынбасары

-

Багдат Кажибекович Алгамбаров

Хатшы

-

Гуляйым Рахымбековна Абжарова

Комиссия мүшелері

-

Берик Шоханович Атабаев,

Бахитжан Ораловна Ахмедьянова, Вячеслав Владимирович Богинский, Фарида Сахиевна Рахимова

 

№ 536 сайлау учаскесі

Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі, 51, Екібастұз қаласы әкімдігі мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің «Орталықтандырылған кітапханалар жүйесі» КММ

 

Төраға

-

Алима  Сагидолловна Рахимжанова

Төраға орынбасары

-

Бакыт Жусуповна Исабекова

Хатшы

-

Жамиля Тулегеновна Абилова

Комиссия мүшелері

-

Куралай Ерболовна Жаксыбергенова,

Гульзайра Кудайбергеновна Катбенова, Асемгуль  Зейнулкабиденовна Мукашева, Алма Хамитовна Мусина

 

№ 537 сайлау учаскесі

Екібастұз қаласы, Қонаев даңғылы, 42, «Екібастұз қаласы әкімдігі дене шынықтыру және спорт бөлімі «Спортсервис» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны «Шахтер» стадионының

әкімшілік-тұрмыстық ғимараты

 

Төраға

-

Шакар Жиенбаевна Каримова

Төраға орынбасары

-

Нурлан  Сартаевич Бощаев

Хатшы

-

Ханифа Кабиденовна Елубаева

Комиссия мүшелері

-

Галина Владимировна Витковская,

Гульнар Акишовна Габнасирова, Ирина Яковлевна Паюршина, Гульмира Жаксылыковна Сейльбекова

 

№ 538 сайлау учаскесі сайлау учаскесі

Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі, 103А, «Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің Абай Құнанбаев атындағы № 2 жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

 

Төраға

-

Сауле  Кажибековна Алгамбарова

Төраға орынбасары

-

Жанар  Аллажаровна Нуржанова

Хатшы

-

Салтанат Аскаркызы Дуйсенбаева

Комиссия мүшелері

-

Айгуль Советовна Жакупова,

Айман Каиржановна Жусупова, Зина Мурсальевна Конаева, Лариса Хамзиевна Шугурова

 

№ 539 сайлау учаскесі

Екібастұз қаласы, Абай көшесі, 121а, «Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің «Қайнар» білім беру - бос уақытты қамту кешені» КМҚК

 

Төраға

-

Фарзия Ниазытовна Клепица

Төраға орынбасары

-

Алена Юрьевна Сакара

Хатшы

-

Алтынай Сактагановна Нагатаева

Комиссия мүшелері

-

Галина Николаевна Буханцева,

Рафаэль Рафаэлович Джаманов, Наталья Анатольевна Зеленкевич, Данна Рашитовна Муритова

 

№ 540 сайлау учаскесі

Екібастұз қаласы, Рабочая көшесі, 1, «Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 17 жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

 

Төраға

-

Кулянда Асановна Катарова

Төраға орынбасары

-

Бахтыгуль Ибрагимовна Есенова

Хатшы

-

Гульмира Муратовна Сейсова

Комиссия мүшелері

-

Алмагуль Болатовна Жаминова,

Людмила Алекссевна Кузнецова, Жанар Кудайбергеновна Мусина, Айгуль Нурхасымкызы Рахимжанова

 

№ 541 сайлау учаскесі

Екібастұз қаласы, Абай көшесі, 86, «Екібастұз қаласы әкімдігі

білім бөлімінің № 4 жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

 

Төраға

-

Нургуль СагындыковнаЖаналиева

Төраға орынбасары

-

Марина Николаевна Серенкова

Хатшы

-

Асемгуль Олжабаевна Игсатова

Комиссия мүшелері

-

Айнур Мухтаровна Каликулова,

Айнур Амирхановна Кокурова, Асима Бекбалтаевна Кубжесарова, Вилора Ахметкалиевна Тишпаева

 

№ 542 сайлау учаскесі

Екібастұз қаласы, Абай көшесі, 86, «Екібастұз қаласы әкімдігі білім

бөлімінің № 4 жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

 

Төраға

-

Татьяна Александровна Ковальчук

Төраға орынбасары

-

Айнур Талгатовна Макенова

Хатшы

-

Мақпал Мәдениетқызы Қуандық

Комиссия мүшелері

-

Карлыгаш Баймухановна Асылова,

Айнур Бармаковна Садуова,  Ирина Геннадьевна Скворцова, Жаслан Бахитович Умаров

 

№ 543 сайлау учаскесі

Екібастұз қаласы, Петренко көшесі, 7, «Екібастұз қаласы әкімдігі

білім бөлімінің № 21 жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

 

Төраға

-

Дамелы Кусаиновна Кошкарбаева

Төраға орынбасары

-

Гульзат Ергалиевна Кожахметова

Хатшы

-

Шарбану Рапыховна Курманова

Комиссия мүшелері

-

Алма Сагитовна Айтказинова,

Татьяна Николаевна Зализняк, Людмила Александровна Зейдлиц, Данияр Жангалиевич Табуктинов

 

№ 544 сайлау учаскесі

Екібастұз қаласы, Қоянды ауылы, «Екібастұз қаласы әкімдігі білім

 бөлімінің № 14 жалпы орта білім беретін мектебі»  КММ

 

Төраға

-

Дархан Журсинович Батенов

Төраға орынбасары

-

Айгуль Ертаевна Бельдеубаева

Хатшы

-

Алмагуль Зарлыковна Бейсембаева

Комиссия мүшелері

-

Куаныш Кайргельденович Байшуаков,

Гаухар Айтмагамбетовна Баликеева, Алмагуль Оразовна Мурзалинова, Али Ахатович Катиев

 

№ 545 сайлау учаскесі

Екібастұз қаласы, Солнечный кенті, Мир көшесі, 10,

«Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 16 жалпы

орта білім беретін мектебі» КММ

 

Төраға

-

Алмагуль Мынжасаровна Аубакирова

Төраға орынбасары

-

Елена Дмитриевна Чайкина

Хатшы

-

Жанар Тлековна Мунтаева

Комиссия мүшелері

-

Галина Михайловна Бакубаева,

Сандугаш Копеевна Бахтыбаева, Гузель Тагировна Исина, Алима Ильяшевна Тюлюмисова

 

№ 546 сайлау учаскесі

Екібастұз қаласы, Ақкөл ауылы, «Екібастұз қаласы әкімдігі

білім бөлімінің Ақкөл жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

 

Төраға

-

Тлеукабыл Кажыбаевич Садыков

Төраға орынбасары

-

Гульмира Какеновна Кабенова

Хатшы

-

Аяулым Нургалиева

Комиссия мүшелері

-

Максут Молдаипович Мусабаев,

Алпыс Сакбаевич Нургалиев, Бакыт Борамбаевна Рыспекова, Тулеген Шарапатович Шалекеев

 

№ 547 сайлау учаскесі

Екібастұз қаласы, Зеленая роща ауылы, «Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің Шідерті жалпы білім беретін негізгі мектебі» КММ

 

Төраға

-

Ризабек Сагиндикович Жилгельдин

Төраға орынбасары

-

Зура Насифоллаевна Момынова

Хатшы

-

Аяулым Муратбаевна Рыспекова

Комиссия мүшелері

-

Амангельды Аблаевич Аушахманов,

Куандык Сагатович Каиржанов, Талгат Уахитович Каримов, Сунгат Ергалиевич  Копежанов

        

№ 548 сайлау учаскесі

Екібастұз қаласы, Байет ауылы, «Екібастұз қаласы әкімдігі

білім бөлімінің Байет жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

 

Төраға

-

Нурлан Рашат

Төраға орынбасары

-

Бибигуль Кусаиновна Мукашева

Хатшы

-

Гульнар Балтабаевна Ахметова

Комиссия мүшелері

-

Маржан Турсумбаевна Жапарова,

Аманжол Жомарт, Айсағым Нұртуған, Какима  Ынкашевна Тажмаганбетова

 

№ 549 сайлау учаскесі

Екібастұз қаласы, Атығай ауылы, «Екібастұз қаласы әкімдігі

білім бөлімінің Атығай жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

 

Төраға

-

Умут Бейсембаевна Умербекова

Төраға орынбасары

-

Алмагуль Жумашевна Жимаилова

Хатшы

-

Жайнагуль Абильдиновна Зайнетдинова

Комиссия мүшелері

-

Люция Танатовна Зайнетдинова,

Рида Юсуповна Закирова, Салтанат Аскаровна Рамазанова, Гульжан Олжабаевна Сагандыкова

 

№ 550 сайлау учаскесі

Екібастұз қаласы, Құлакөл ауылы, «Екібастұз қаласы әкімдігі

білім бөлімінің Майқайың жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

 

Төраға

-

Несибелды Шакировна Молдагалиева

Төраға орынбасары

-

Абдулхак Григорьевич Галлеев

Хатшы

-

Кенжетай Турановна Дюсекеева

Комиссия мүшелері

-

Алмагуль Машкеновна Ахтаржанова,

Алия Маратовна Гизатулина, Гульжахан Беимбетовна Миртемирова, Гульнара Мухтаровна Мусалимова

        

№ 551 сайлау учаскесі

Екібастұз қаласы, Бесқауға ауылы, «Екібастұз қаласы әкімдігі

білім бөлімінің Қарасу жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

коммуналдық мемлекеттік мекемесі

 

Төраға

-

Амангельды Оразгалиевич Касенов

Төраға орынбасары

-

Мунара Иренгаиповна Бейсенова

Хатшы

-

Нургуль Амангельдиновна Сембаева

Комиссия мүшелері

-

Сауле Бейсенбаевна Абенова,

Мейрамгул Утегалиевна Жаксалыкова, Асия Байкеновна Мустафина,  Темерболат Сарсимбаев

 

№ 552 сайлау учаскесі

Екібастұз қаласы, Шиқылдақ ауылы, «Екібастұз қаласы әкімдігі

білім бөлімінің Комсомол жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

 

Төраға

-

Дулат Муканович Мухамеджанов

Төраға орынбасары

-

Канат Абдыкалиевич Смаков

Хатшы

-

Фарида Кабдильжановна Бейсенбаева

Комиссия мүшелері

-

Акмарал Карибаевна Абильдина,

Канапия Кабылдинович Дюсенбаев,  Данияр Сагатович Есенов, Максат Салменович Шаймарданов

 

№ 553 сайлау учаскесі

Екібастұз қаласы, Қарасор ауылы,

«Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің Қарасор жалпы орта

 білім беретін мектебі» КММ

 

Төраға

-

Кайрат Кадырович Карымжанов

Төраға орынбасары

-

Мухтар Максутович Молдаипов

Хатшы

-

Бакыт Жанаевна Бахмешева

Комиссия мүшелері

-

Нила Витальевна Желтакова,

Валентина Васильевна Журавлева, Шолпан Темерхановна Мухаметзянова, Жанат Баировна Ниязбекова

 

№ 554 сайлау учаскесі

Екібастұз қаласы, Құдайкөл ауылы, «Екібастұз қаласы әкімдігі

білім бөлімінің Құдайкөл жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

 

Төраға

-

Светлана Жанбековна Оразбекова

Төраға орынбасары

-

Сауле Бердигалым

Хатшы

-

Мадина Бакыбаевна Кайсаринова

Комиссия мүшелері

-

Галина Валлиоловна Андасова,

Бахытгул Ануар, Сембай Владимирович Мутеев, Бакшагуль Сабит

        

№ 555 сайлау учаскесі

Екібастұз қаласы, Тай ауылы, «Екібастұз қаласы әкімдігі

білім бөлімінің Өлеңті жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

 

Төраға

-

Ерсайн Кенжетаевич Сулейменов

Төраға орынбасары

-

Гульжайнат Каржаубаевна Амантаева

Хатшы

-

Даметкен Молдашевна Асембаева

Комиссия мүшелері

-

Баян Файзуллович Бекенов,

Жанар Чапаевна Киясова, Турсынгали Каржаубаевич Ордабаев, Ермурат Ертаевич Шайкенов

 

№ 556 сайлау учаскесі

Екібастұз қаласы, Көксиыр ауылы, «Екібастұз қаласы әкімдігі білім

бөлімінің Өлеңті жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық

мемлекеттік мекемесінің құрамындағы Көксиыр бастауыш мектебі

 

Төраға

-

Алма Зайыровна Таурбаева

Төраға орынбасары

-

Гульмира Аяновна Кульмагамбетова

Хатшы

-

Куаныш Кабдулловна Мухтарова

Комиссия мүшелері

-

Аскар Каиркенович Алин,

Бекжан Аубакирович Кульмагамбетов, Замзагуль Амандыковна Солтанова, Сансызбай Жайлаубаевич Тасыбаев

 

№ 557 сайлау учаскесі

Екібастұз қаласы, Сарықамыс ауылы, «Екібастұз қаласы әкімдігі

 білім бөлімінің Сарықамыс жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

 

Төраға

-

Айгуль Какешхан

Төраға орынбасары

-

Акшолпан Мурат

Хатшы

-

Булбул Бекболатовна Корабаева

Комиссия мүшелері

-

Асет Мухаметказинович Абишев,

Мейрам Зайргельдинович Мырзагалиев, Радик Забирович Нугуманов, Гулия Сайлаубековна Сейсембаева

        

№ 558 сайлау учаскесі

Екібастұз қаласы, Әлкей Марғұлан атындағы ауыл,

«Марғұлан ауылдық клубы» ММ

 

Төраға

-

Тоғжан Айтмұратқызы Ордабай

Төраға орынбасары

-

Айнагуль Ныгметолаевна Мукаева

Хатшы

-

Эрке Бурш

Комиссия мүшелері

-

Кайрат Нурбаевич Альжанов,

Юлия Анатольевна Билялова, Меруерт Кулшариповна Досбергенова, Галина Васильевна Ольгейзер

 

№ 559 сайлау учаскесі

Екібастұз қаласы, Төртүй ауылы, «Екібастұз қаласы әкімдігі білім

бөлімінің Екібастұз жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

 

Төраға

-

  Ардак  Кинаятовна Есеналинова

Төраға орынбасары

-

Гульзат Смагуловна Сембина

Хатшы

-

Слубикеш Шарапатовна Аманжолова

Комиссия мүшелері

-

Назым Акказывна Досымханова, 

Орынтай Куматовна Турсунова, Гульнар Кабдышевна Тусупова, Ерлан Хамитович Уахитов

 

№ 560 сайлау учаскесі

Екібастұз қаласы, Каражар ауылы, «Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің Екібастұз жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің құрамындағы Қаражар бастауыш мектебі

 

Төраға

-

Айгуль Ерденовна Ошимова

Төраға орынбасары

-

Умит  Мубараковна Балтенова

Хатшы

-

Жанибек Алибекович Искаков

Комиссия мүшелері

-

Даметкен Задаевна Ахметова,

  Алма Мубараковна Ашимова, Гульбаршин Бокеновна Смагулова,    Абугали  Какенович Ташимов

 

№ 561 сайлау учаскесі

Екібастұз қаласы, Мыңтомар ауылы, «Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің Екібастұз жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің құрамындағы Мыңтомар бастауыш мектебі

 

Төраға

-

Райхангуль Турсуновна Сагинбаева

Төраға орынбасары

-

Умыт  Куматовна Мухамедьянова

Хатшы

-

  Жанар Оралгазиновна Сембина

Комиссия мүшелері

-

Гульфаризат Миржакыпкызы Абдрахманова,

Сабыржан  Туякович Аменов, Гульден Ибрагимовна Кусаинова, Гульмира Жаксылыковна Сагинбаева

 

 

№ 562 сайлау учаскесі

Екібастұз қаласы, Төрт-Құдық ауылы, «Екібастұз қаласы әкімдігі

білім бөлімінің Төрт-Құдық орта мектебі» КММ

 

Төраға

-

Галина Семеновна Садук

Төраға орынбасары

-

Сауле Серикбаевна Смакаева

Хатшы

-

Назира Кисмановна Сулейменова

Комиссия мүшелері

-

Рахима Анафина,

Оксана Дмитриевна Марчук, Зайра  Саткеновна Муканова, Светлана Жумажановна Олентина

        

№ 563 сайлау учаскесі

Екібастұз қаласы, Бозшакөл стансасы, «Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің Бозшакөл жалпы білім беретін негізгі мектебі»

коммуналдық мемлекеттік мекемесі

 

Төраға

-

Батырбек Жабаевич Есимханов

Төраға орынбасары

-

Сергей  Николаевич Вилитовский

Хатшы

-

Ляззат Айкенкызы Кудайбергенова

Комиссия мүшелері

-

Алма Борисовна Досмаилова,

Екатерина Афанасьевна Казанцева, Николай Николаевич Кишкарев,  Нина  Максимовна Фрилинг

 

№ 564 сайлау учаскесі

Екібастұз қаласы, Шідерті кенті, «Екібастұз қаласы Шідерті кенті

әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесінің «Юбилейный»

мәдениет үйі» КМҚК

 

Төраға

-

Гульжан Ульфатовна Каримова

Төраға орынбасары

-

Марат  Уахитович Макенов

Хатшы

-

Наталья Дмитриевна Бобровская

Комиссия мүшелері

-

Валентина Владимировна Антонова,

Светлана Иосифовна Бойкова,  Рысты Жасталаповна Кабикенова,  Лола Салижановна Садвокасова

        

№ 565 сайлау учаскесі

Екібастұз қаласы, Шідерті стансасы, «Екібастұз қаласы әкімдігі

білім бөлімінің Шідерті жалпы орта білім беретін мектебінің № 111

 шағын орталығы» КММ

 

Төраға

-

Мурат Жардембекович Аязбаев

Төраға орынбасары

-

Мухтар Орынбекович Дербисов

Хатшы

-

Бакыт Акатаевна Байсадыкова

Комиссия мүшелері

-

Риза Табылдыновна Атыкова,

Аксана Ульфатовна Мухамеджанова, Нина Владимировна Тяпаева, Наталья Владимировна Юрковец

 

№ 566 сайлау учаскесі

Екібастұз қаласы, Қонаев көшесі, 85А,  Екібастұз қаласы ішкі істер басқармасының жанындағы уақытша ұстау изоляторы

 

Төраға

-

Нурсулу Еркебаевна Толеубаева

Төраға орынбасары

-

Пана Балтабековна Идрисова

Хатшы

-

Гульнура Ербулатовна Енсебаева

Комиссия мүшелері

-

Гульнар Жумабаевна Бактыбаева

Шамиль Хакимжанович Кадыров, Антонида Ивановна Манило,  Рысбек Алипбекович Тастанбеков

        

№ 567 сайлау учаскесі

Екібастұз қаласы, Торайғыров көшесі, 32,  «Екібастұз қалалық аурухана» шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының терапеялық корпусы

 

Төраға

-

Светлана Валерьевна Подзорова

Төраға орынбасары

-

Альфия Зейнуллаевна Дошекеева

Хатшы

-

Айман  Омарова

Комиссия мүшелері

-

Рауза Иреновна Акылбаева,

Роза Имангалиевна Карбаева,  Кумыс Амирбековна Сутжанова, Жадыра Балгабаевна Темиргалиева

 

№ 568 сайлау учаскесі

Екібастұз қаласы, Абай көшесі, 55, «Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 26 мектеп-гимназиясы» КММ

 

Төраға

-

Гульнара Кенесовна Сванкулова

Төраға орынбасары

-

Каирпану Домашевна Абдуалиева

Хатшы

-

Риза  Армановна Сагадатова

Комиссия мүшелері

-

Айгуль Токеновна Абдрахманова,

Маркаш Омирбаевна Бейсембекова,  Жанаргуль Сагадатовна, Рахметжанов Мейрамбекович Рахимберлина Мирас

 

№ 569 сайлау учаскесі

Екібастұз қаласы,  М. Жүсіп көшесі, 66, «Екібастұз қаласы әкімдігі

білім бөлімінің № 13 жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

 

Төраға

-

Ерлан Кенжебаевич Ержанов

Төраға орынбасары

-

Карлыгаш Галибековна Магауина

Хатшы

-

Жибек Елемесовна Шакибаева

Комиссия мүшелері

-

Раушан Жаксылыковна Агибаева,

Альпеш Жимайлова, Риза Смагуловна Кузембаева,  Бахыт Кенжебековна Сарсембекова

        

№ 570 сайлау учаскесі

Екібастұз қаласы,  М. Әуезов көшесі, 62а, «Екібастұз қаласы

әкімдігі дене шынықтыру және спорт бөлімінің № 1 балалар - жасөспірімдер спорт мектебі» КМҚК

 

Төраға

-

Уахит Мергалиевич Муритов

Төраға орынбасары

-

Айгуль Сунгатовна Белялова

Хатшы

-

Алия Сембаевна Тулембекова

Комиссия мүшелері

-

Куаныш Акошкенович Булкенов,

Шарла Зейноллаевич Ильяшов, Динара  Канатовна Мусабекова, Дулат Мукажарович Сарсенов

 

№ 571 сайлау учаскесі

Екібастұз қаласы, Московская көшесі, 81, «Екібастұз қаласы әкімдігі

білім бөлімінің № 11 жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

 

Төраға

-

Людмила Михайловна Бугай

Төраға орынбасары

-

Анар Кайратовна Макенова

Хатшы

-

Орынгуль Мухамеджановна Жунусова

Комиссия мүшелері

-

Раушан Маликовна Айсина,

Лязат Галимжановна Гатина, Самал Жалькеновна Омарова, Алия  Ершегеевна Сакауова

 

№ 572 сайлау учаскесі

Екібастұз қаласы,  М. Әуезов көшесі, 149, «Екібастұз қаласы әкімдігі

 мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің «Өнер» қалалық мәдениет орталығы» КМҚК

 

Төраға

-

Айман Жасулановна Бралина

Төраға орынбасары

-

Анара  Максутовна Исаева

Хатшы

-

Асия Тастымбековна Тимербекова

Комиссия мүшелері

-

Жанар Айткеновна Идрисова,

Сая Шаймардановна Каббасова, Галлия Жумановна Макитова,  Бакыт Назарбековна Нурмаганбетова

 

 

 

№ 573 сайлау учаскесі

Екібастұз қаласы,  Сәтбаев желекжолы, 24/1, «Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 23 жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

 

Төраға

-

Аргын Бейбитович Манибаев

Төраға орынбасары

-

Мира Амангельдиновна Калиева

Хатшы

-

Сәния Мұхитқызы Шұғайып

Комиссия мүшелері

-

Ботагоз Умербаевна Атабаева

Айнаш Сериковна Дюсенгулова,  Мария Алишеровна Лыкова, Ирина  Павловна Половинко

 

№ 574 сайлау учаскесі

Екібастұз қаласы, Рабочая көшесі, 1, «Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 17 жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

 

Төраға

-

  Лариса Алексеевна Олейник

Төраға орынбасары

-

Светлана Александровна Гура

Хатшы

-

Алия Советовна Токшалова

Комиссия мүшелері

-

Гульнара Сапаровна Абакирова

Зиля Алексеевна Гарифуллина,  Насия Иргелесовна Момынова, Айгуль Мухтархановна Сарымова

 

№ 575 сайлау учаскесі

Екібастұз қаласы, Петренко желекжолы, 7, «Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 21 жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

 

Төраға

-

Саламат  Даутовна Избастина

Төраға орынбасары

-

Рымкеш Олжашевна Тайлакова

Хатшы

-

Ольга Сембаевна Аушакимова

Комиссия мүшелері

-

Умит  Даутовна Абдинова,

Арай Келбатыровна Абдыбаева, Мансура Сагындыковна Байгожина, Татьяна Францевна Матусевич

 

№ 576 сайлау учаскесі

Екібастұз қаласы, Горняков көшесі, 34,

«Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы мәдениет

басқармасының «Екібастұз тарихи - өлкетану мұражайы» КМҚК

 

Төраға

-

Нагима Бабылбековна Смаилова

Төраға орынбасары

-

Назгуль Балгабековна Таурбаева

Хатшы

-

Нургуль Бейсенбаевна Асылова

Комиссия мүшелері

-

Сандугаш Болатбаевна Абенова,

Марзияш Алламжаровна Аубакирова, Назигуль Абдрахимовна Бакелова, Меруерт Жумабаевна Кудушева

 

 № 577 сайлау учаскесі

Екібастұз қаласы, Әуезов көшесі, 14,

«Академик Қ. Сәтбаев атындағы Екібастұз инженерлік - техникалық институтының колледжі» білім берудің мемлекеттік емес мекемесі

 

Төраға

-

Гульнар Сарсеновна Каримова

Төраға орынбасары

-

Мухит Толеубекович Темиргалиев

Хатшы

-

Гульнур Жуматаевна Жалиева

Комиссия мүшелері

-

Айтуған  Арғынұлы Кадыр

Ботагоз Маратовна Мадиярова, Елена Викторовна Переверзева, Асем Сериковна Сигаева

 

 

 

 

 

Нукенов Кайрат Темиршотович

Аким города Экибастуза