Қабылдау:8 (7187) 344020 | Mail: kense.ae@pavlodar.gov.kz



Ең үздік спортшылар

Қазақстан Республикасының кәсіби мерекесі - Спорт күнін мерекелеуге орай шаралар кешені ұйымдастырылды.

2015 жылғы 15 тамызда, № 2 БЖСМ-ның жүзу бассейнінде қалалық ашық біріншілік өткізілді.

         Ерлер арасында жас ерекшелігі бойынша жүлделі орындарға ие болды:

1 орын: Мұқашев Нұрлан, Василец Андрей, Бриходько Валерий, Кива Стас, Разумов Александр, Шехов Владимир.

2 орын: Головаш Евгений, Лисица Дмитрий, Молдағалиев Рустам, Қабыржанов Қайрат, Нургазин Константин.

3 орын: Корнилов Игорь, Завгородний Иван, Жихарев Виталий, Абдрахманов Нұрәлі.

         Әйелдер арасында жас ерекшелігі бойынша жүлделі орындарға ие болды:

1 орын: Прокофьева Сара, Малышева Людмила, Касимова Разия, Суханова Инесса, Сафронова Наталья, Каплич Ульяна.

2 орын: Башкова Наталья, Семенова Ирина, Нападовская Елена, Задорина Светлана, Панкова Елена.

3 орын: Мурачева Валентина, Юзва Людмила, Николаенко Светлана, Нападовская Лидия, Меркурьева Анастасия.

 2015 жылғы 16 тамызда «Шахтер» қалалық мәдениет және демелыс саябағында Қазақстан Республикасының кәсіби мерекесі - Спорт Күнін мерекелеуге орай, қалашық спортынан қала Біріншілігі өтті.

Жарыстың қорытындысы бойынша жүлдегерлер анықталды:

1 орын: Агарков Владимир, Шехов Владимир, Баранов Сергей, Семенова Ирина.

2 орын: Брус Владимир, Сарсенов Алпамыс, Баранов Павел, Трофимова Мария.

3 орын: Банников Геннадий, Мустафин Корымжан, Хасенов Ерлан, Карпюк Дарья.

           2015 жылғы 16 тамызда «Зерде» жасанды футбол алаңында аула клубтары командалары арасында «Былғары доп» шағын-футболдан 2 жас аралық топта ақтық ойын өткізілді. Жарысқа 12 команда қатысты.

Жарыстың қорытындысы бойынша келесі командалар жеңімпаз атанды:

Кіші жас тобында:

1 орын: Темір жол муниципалдық округі

2 орын: Оңтүстік муниципалдық округі

3 орын: Солтүстік муниципалдық округі

Үлкен жас тобында:

1 орын: Темір жол муниципалдық округі

2 орын: Оңтүстік муниципалдық округі

3 орын: Орталық муниципалдық округі