Қабылдау:8 (7187) 344020 | Mail: kense.ae@pavlodar.gov.kz



Екібастұз қалалық аумақтық сайлау комиссиясының құрамы туралы

№___________  ХАБАРЛАМАСЫ

 

Төраға

-

Амантаев Бактыбай  Букирович

Төрағаның орынбасары

-

Ивонина Ирина Евгеньевна

Хатшы

-

Качура Светлана  Иосифовна

Комиссия мүшелері

-

Ахметбаев Нурлан Дауренович,

Сыздыков Гинаят Хамитович, Звукова Ирина Владимировна, Ермакова Татьяна Сергеевна.

 

Екібастұз қалалық аумақтық сайлау комиссиясының

учаскелік сайлау комиссияларының құрамы туралы

№  ___________ ХАБАРЛАМАСЫ

 

№513 сайлау учаскесі сайлау комиссиясының құрамы

Төраға

-

Дарбаева Райхан Бибековна

Төрағаның орынбасары

-

Леонова Маргарита Ивановна

Хатшы

-

Қуандық МайгүлМәдениетқызы

Комиссия мүшелері

-

Умарова Булбул Аскаровна,

Мусина Лилия Рафиловна, Смагулова Салтанат Амиркасимовна, Кицул Елена Алексеевна.

 

№514 сайлау учаскесі сайлау комиссиясының құрамы

Төраға

-

Аубакирова Аягоз Боташовна

Төрағаның орынбасары

-

Успанов Тимур Аманжолович

Хатшы

-

Оразалинова Салтанат Серикбековна

Комиссия мүшелері

-

Новикова Людмила Валентиновна,

Шуктаева Тендык Талгатбековна, Мадеенко Лариса Александровна, Шапран Наталья Александровна.

 

№515 сайлау учаскесі сайлау комиссиясының құрамы

Төраға

-

Скворцов Владимир Ильич

Төрағаның орынбасары

-

Иманкулова Жамила Байтурсыновна

Хатшы

-

Бейсебаева Айгуль Мухтаровна

Комиссия мүшелері

-

Серёгина Татьяна Юрьевна

Мухамеджанова Тоты Мухамеджановна, Гадуа Тамара Александровна, Генш Екатерина Дмитриевна.

 

№516 сайлау учаскесі сайлау комиссиясының құрамы

Төраға

-

Сарыбай Болат Шакірұлы

Төрағаның орынбасары

-

Цитульская Галина Алексеевна

Хатшы

-

Михайлова Любовь Владимировна

Комиссия мүшелері

-

Абылкаирова Асемгуль Мейрамовна,

Кожамбаева Гулдариха Тлеубаевна, Сарсекенов Константин Александрович, Гордеева Любовь Николаевна.

 

№517 сайлау учаскесі сайлау комиссиясының құрамы

Төраға

-

Бирюкова Людмила Филипповна

Төрағаның орынбасары

-

Жигомпар Тамара Михайловна

Хатшы

-

Бигельдинова Асель Жумабаевна

Комиссия мүшелері

-

Елеушинов Азат Рахатович,

Божаканова Роза Оспановна, Тайкенова Алия Жусуповна, Битимбаева Сауле Жамакишевна

 

№518 сайлау учаскесі сайлау комиссиясының құрамы

Төраға

-

Темрханов Толеухан Темирханович

Төрағаның орынбасары

-

Андреев Виталий Геннадьевич

Хатшы

-

Жолдасова Жанна Алмасовна

Комиссия мүшелері

-

Окашева Баглан Женыскановна,

Ахметова Гульнар Тумарбековна, Омарова Рымжан Калимжановна, Акишева Жанар Егинбаевна.

 

№519 сайлау учаскесі сайлау комиссиясының құрамы

Төраға

-

Смагулова Кумесжан Негметжановна

Төрағаның орынбасары

-

Жылкибаева Гульжанат Амирхановна

Хатшы

-

Тусупова Айгюль Бекбулатовна

Комиссия мүшелері

-

Бектасова Жумабике Каирбековна,

Тимербаева Гульбахит Жумабаевна, Фризен Людмила Геннадьевна, Пушканова Лазиза Малтаевна.

 

№520 сайлау учаскесі сайлау комиссиясының құрамы

Төраға

-

Мамырханова Айжан Балтабаевна

аместитель председателя

-

Барлыбаев Ерлан Балташевич

Хатшы

-

Меленко Екатерина Вадимовна

Комиссия мүшелері

-

Тулегенова Анаргуль Дуйсенбаевна,

Жусупова Асем Маратовна, Калкайдарова Айжан Кусайновна, Гутарович          Наталья Егоровна.

 

№521 сайлау учаскесі сайлау комиссиясының құрамы

Төраға

-

Сахно Петр Иванович

Төрағаның орынбасары

-

Мухамеджанова Мулдер Жолтаевна

Хатшы

-

Сизова  Галина Владимировна

Комиссия мүшелері

-

Ключникова Елена Николаевна,

Балгузинова Нуриля Ислямовна, Сырымов Кайржан  Кайртасович, Дорошенко Галина Владимировна.

 

№522 сайлау учаскесі сайлау комиссиясының құрамы

Төраға

-

Бай-Юн-Куй Татьяна Германовна

Төрағаның орынбасары

-

Ибраев Мереке Динмухамедович

Хатшы

-

Верещагина Лариса Юрьевна

Комиссия мүшелері

-

Дусюпова Майра Ережеповна,

Канышева Мирамгуль Толегеновна, Возный Сергей Михайлович, Шаймарданова Маржан Салменовна.

 

№523 сайлау учаскесі сайлау комиссиясының құрамы

Төраға

-

Чайкина Гульнара Сембаевна

Төрағаның орынбасары

-

Абишева Кульгайша Калиевна

Хатшы

-

Жумкенова  Венера Айтбаевна

Комиссия мүшелері

-

Ельтинова Дариха Жанатурмусовна,

Акимова Светлана Владимировна, Ибадильденова Ляззат Сериковна,              Жаулыбаева Айгуль Бактовна.

 

№524 сайлау учаскесі сайлау комиссиясының құрамы

Төраға

-

Жанарбаева Корлан Макимовна

Төрағаның орынбасары

-

Адуова Наркен  Жалеловна

Хатшы

-

Мухамеджанова Салтанат Жекетаевна

Комиссия мүшелері

-

Хамитов Габдылбари Камаиевич,

Жангурова Гульнар Рашитовна, Рогова Наталья Владимировна, Абелкасимов Сагат Хайруллинович.

 

№525 сайлау учаскесі сайлау комиссиясының құрамы

Төраға

-

Ахметов Талгат Тулегенович

Төрағаның орынбасары

-

Саттарова Кульбадан Сагидулловна

Хатшы

-

Аубакирова Айтжан Иманбековна

Комиссия мүшелері

-

Камарова Рахима Амантаевна,

Сусоев Павел Николаевич, Мустояпова Айгуль Сериковна, Боранбаева Куралай Акбопеновна.

 

№526 сайлау учаскесі сайлау комиссиясының құрамы

Төраға

-

Мусабекова Назигуль Махметовна

Төрағаның орынбасары

-

Сулейменова Хамида Буркитбаевна

Хатшы

-

Саттарова Айнур Ешиновна

Комиссия мүшелері

-

Мурзагалиева Танзиля Салаватовна,

Шарбекова Саулет Кабиболлаевна, Сагиндикова Багдат Маратовна, Мишута Марина Алексеевна.

 

№527 сайлау учаскесі сайлау комиссиясының құрамы

Төраға

-

Гончарова Людмила Андреевна

Төрағаның орынбасары

-

Садвакасова Самалгуль Мурзатаевна

Хатшы

-

Муслимова Айдана Ерлановна

Комиссия мүшелері

-

Нургалиева Жаинагуль Таукеновна,

Дьяченко Альбина Александровна, Сейсембаева Кымбат Ашеновна, Баяндинова Батима Бейсембековна.

 

№528 сайлау учаскесі сайлау комиссиясының құрамы

Төраға

-

Авутбаев Амангельды Джумаканович

Төрағаның орынбасары

-

Зәкен Ержан Қайроллаұлы

Хатшы

-

Саркенова Зауреш Исаваевна

Комиссия мүшелері

-

Молдабаева Манзугра Садыковна,

Москалёва Элианна Анатольевна, Бегалимов Бауржан Жупарбаевич, Баймагамбетова Айслу Аубакировна.

 

№529 сайлау учаскесі сайлау комиссиясының құрамы

Төраға

-

Муксинов Максад Бекович

Төрағаның орынбасары

-

Колесниченко Николай Юрьевич

Хатшы

-

Шорманова Алия Назировна

Комиссия мүшелері

-

Шайхина Камшат  Жарылгасыновна,

Базарбекова Аяулым Базаровна, Михайлиди Ирина Ивановна, Жангозина                           Гульжамал Темкеновна.

 

№530 сайлау учаскесі сайлау комиссиясының құрамы

Төраға

-

Манабаева Ляззат

Төрағаның орынбасары

-

Жангуров Бактыбай Сманович

Хатшы

-

Карыбаева Ляззат

Комиссия мүшелері

-

Адамбаева Акмарал Ерсаиновна,

Масгутова Айгерим Нургалымовна, Акбергенова Жумабике,  Бейбутов               Мейрамбек Бейбутович.

 

№531 сайлау учаскесі сайлау комиссиясының құрамы

Төраға

-

Титов Игорь Владимирович

Төрағаның орынбасары

-

Гроздов Юрий Васильевич 

Хатшы

-

Король Марина Владимировна

Комиссия мүшелері

-

Бабакова Акмарал Ерсаиновна,

Мирошниченко Николай Васильевич, Наушева Динара Сабырбековна, Попп          Светлана Валентиновна.

 

№532 сайлау учаскесі сайлау комиссиясының құрамы

Төраға

-

Рахметжанова Куралай Рахмашевна

Төрағаның орынбасары

-

Абенова Динара Женисовна             

Хатшы

-

Абильханова Бакен Кабдилжановна

Комиссия мүшелері

-

Оспанова Венера Еркенжасовна,

Акамсина Алена Викторовна, Бруцкая Людмила Николаевна, Абетова Гульсум Павловна.

 

№533 сайлау учаскесі сайлау комиссиясының құрамы

Төраға

-

Лабудько Людмила Валентиновна

Төрағаның орынбасары

-

Булдубаева Гульмира Толеуовна

Хатшы

-

Байсарина Айжан Амантаевна

Комиссия мүшелері

-

Циндяйкина Юлия Васильевна,

Явцева Юлия Сергеевна, Нурмаганбетова Замзагуль Куанышбековна, Деева          Валентина Григорьевна.

 

№534 сайлау учаскесі сайлау комиссиясының құрамы

Төраға

-

Каржасов Кабдылкамыт Насырович

Төрағаның орынбасары

-

Нургалиева Несип Жаксыбаевна

Хатшы

-

Нармагамбетова Жамал Ералыновна

Комиссия мүшелері

-

Исмаилова Бакыт Ералыновна,

Кольченко Алена Олеговна, Давид Момей, Бейсенбаева Асемгуль                    Кайроллаевна.

 

№535 сайлау учаскесі сайлау комиссиясының құрамы

Төраға

-

Актанова Рабига Жаксалыковна

Төрағаның орынбасары

-

Алгамбаров Багдат Кажибекович

Хатшы

-

Абжарова Гуляйым Рахымбековна

Комиссия мүшелері

-

Рахимова Фарида Сахиевна,

Ахмедьянова Бахитжан Ораловна, Богинский Вячеслав Владимирович, Атабаев Берик Шоханович.

                                                                       

№536 сайлау учаскесі сайлау комиссиясының құрамы

Төраға

-

Рахимжанова Алима  Сагидолловна

Төрағаның орынбасары

-

Исабекова Бакыт Жусуповна

Хатшы

-

Курмангалиева Гульжанат Шаймановна

Комиссия мүшелері

-

Мукашева Асемгуль  Зейнулкабиденовна,

Нурмакина Замзагуль Асхановна, Жаксыбергенова Куралай Ерболовна,                 Катбенова Гульзайра Кудайбергеновна.

 

№537 сайлау учаскесі сайлау комиссиясының құрамы

Төраға

-

Каримова Шакар Жиенбаевна

Төрағаның орынбасары

-

Сейльбекова Гульмира  Жаксылыковна

Хатшы

-

Шакенова Мадина Бериковна

Комиссия мүшелері

-

Витковская Галина Владимировна,

Паюршина Ирина Яковлевна, Габнасирова Гульнар Акишовна, Байдаулетов Касен.

 

№538 сайлау учаскесі сайлау комиссиясының құрамы

Төраға

-

Алгамбарова Сауле  Кажибековна

Төрағаның орынбасары

-

Нуржанова Жанар  Аллажаровна

Хатшы

-

Жусупова Айман Каиржановна

Комиссия мүшелері

-

Дуйсенбаева Салтанат Аскаркызы,

Баирова Акмус Икласовна, Жакупова Айгуль Советовна, Конаева Зина                  Мурсальевна.

 

№539 сайлау учаскесі сайлау комиссиясының құрамы

Төраға

-

Клепица Фарзия Ниазытовна

Төрағаның орынбасары

-

Сакара Алена Юрьевна

Хатшы

-

Нагатаева Алтынай Сактагановна

Комиссия мүшелері

-

Муритова Данна Рашитовна,

Зеленкевич Наталья Анатольевна, Буханцева Галина Николаевна, Джаманов Рафаэль Рафаэлович.

 

№540 сайлау учаскесі сайлау комиссиясының құрамы

Төраға

-

Катарова Кулянда Асановна

Төрағаның орынбасары

-

Есенова Бахтыгуль Ибрагимовна

Хатшы

-

Дричик Светлана Агзамовна

Комиссия мүшелері

-

Жаминова Алмагуль Болатовна,

Рахимжанова Айгуль Нурхасымкызы, Куанышева Ирина Николаевна, Идрисова Ирина Салемужановна.

 

№541 сайлау учаскесі сайлау комиссиясының құрамы

Төраға

-

Жаналиева Нургуль Сагындыковна

Төрағаның орынбасары

-

Серенькова  Марина Николаевна

Хатшы

-

Игсатова Асемгуль Олжабаевна

Комиссия мүшелері

-

Кокурова Айнур Амирхановна,

Махметова Сандугаш Темирболатовна, Тишпаева Вилора Ахметкалиевна,             Кубжесарова Асима Бекбалтаевна.

 

№542 сайлау учаскесі сайлау комиссиясының құрамы

Төраға

-

Грицына Наталья Анатольевна

Төрағаның орынбасары

-

Сымтикова Шарыпжамал Жамалиденовна

Хатшы

-

Қуандық Мақпал Мәдениетқызы

Комиссия мүшелері

-

Умаров Жаслан Бахитович,

Асылова Карлыгаш Баймухановна, Скворцова Ирина  Геннадьевна, Скворцова Юлия Анатольевна.

 

№543 сайлау учаскесі сайлау комиссиясының құрамы

Төраға

-

Кошкарбаева Дамелы Кусаиновна

Төрағаның орынбасары

-

Кожахметова Гульзат Ергалиевна

Хатшы

-

Курманова Шарбану Рапыховна

Комиссия мүшелері

-

Зализняк Татьяна Николаевна,

Зейдлиц Людмила Александровна, Табуктинов Данияр Жангалиевич, Айтказинова Алма Сагитовна.

 

№544 сайлау учаскесі сайлау комиссиясының құрамы

Төраға

-

Батенов Дархан Журсинович

Төрағаның орынбасары

-

Валиханов Ерсын Чоханович

Хатшы

-

Бейсембаева Алмагуль Зарлыковна

Комиссия мүшелері

-

Байшуаков Куаныш Кайргельденович,

Баликеева Гаухар Айтмагамбетовна, Мурзалинова Алмагуль Оразовна, Катиев Али Ахатович.

 

№545 сайлау учаскесі сайлау комиссиясының құрамы

Төраға

-

Аубакирова Алмагуль Мынжасаровна

Төрағаның орынбасары

-

Чайкина Елена Дмитриевна

Хатшы

-

Мунтаева Жанар Тлековна

Комиссия мүшелері

-

Бахтыбаева Сандугаш Копеевна,

Молдахметова Жумакуль Меныспаевна, Исина Гузель Тагировна,  Бакубаева Галина Михайловна.

 

№546 сайлау учаскесі сайлау комиссиясының құрамы

Төраға

-

Садыков Тлеукабыл Кажыбаевич

Төрағаның орынбасары

-

Кабенова Гульмира Какеновна

Хатшы

-

Солтаналина Кульжазира Кабуллина

Комиссия мүшелері

-

Шалекеев Тулеген Шарапатович,

Рыспекова Бакыт Борамбаевна, Нургалиев Алпыс Сакбаевич, Мусабаев Максут Молдаипович.

 

№547 сайлау учаскесі сайлау комиссиясының құрамы

Төраға

-

Жилгельдин Ризабек Сагиндикович

Төрағаның орынбасары

-

Момынова Зура Насифоллаевна

Хатшы

-

Рыспекова Аяулым Муратбаевна

Комиссия мүшелері

-

Аушахманов Амангельды Аблаевич,

Каиржанов Куандык Сагатович, Копежанов Сунгат Ергалиевич, Каримов Талгат Уахитович.

 

№548 сайлау учаскесі сайлау комиссиясының құрамы

Төраға

-

Ибраева Слушаш Кабдыгалиевна

Төрағаның орынбасары

-

Мукашева Бибигуль Кусаиновна

Хатшы

-

Ахметова Гульнар Балтабаевна

Комиссия мүшелері

-

Тажмаганбетова Какима Ынкашевна,

Жакенова Арайлы Еламановна, Жапарова Маржан Турсумбаевна, Жакишев Даурен Кайриденович.

 

№549 сайлау учаскесі сайлау комиссиясының құрамы

Төраға

-

Шайхсламов Канат Шайхсламович

Төрағаның орынбасары

-

Жимаилова Алмагуль Жумашевна

Хатшы

-

Зайнетдинова Жайнагуль Абильдиновна

Комиссия мүшелері

-

Закирова Рида Юсуповна,

Зайнетдинова Люция Танатовна, Сагандыкова Гульжан Олжабаевна, Рамазанова              Салтанат Аскаровна.

 

№550 сайлау учаскесі сайлау комиссиясының құрамы

 

 

Төраға

-

Молдагалиева Несибелды Шакировна

Төрағаның орынбасары

-

Галлеев Абдулхак Григорьевич

Хатшы

-

Гизатулина Алия Маратовна

Комиссия мүшелері

-

Дюсекеева Кенжетай Турановна,

Мусалимова Гульнара Мухтаровна, Миртемирова Гульжахан Беимбетовна,          Ахтаржанова Алмагуль Машкеновна.

 

№551 сайлау учаскесі сайлау комиссиясының құрамы

Төраға

-

Рай Майлхан 

Төрағаның орынбасары

-

Бейсенова  Мунара Иренгаиповна

Хатшы

-

Сембаева Нургуль Амангельдиновна

Комиссия мүшелері

-

Абенова Сауле Бейсенбаевна,

Сарсимбаев Темирболат, Жаксалыкова Мейрамгул Утегалиевна, Мустафина Асия Байкеновна,

 

№552 сайлау учаскесі сайлау комиссиясының құрамы

Төраға

-

Мухамеджанов Дулат Муканович

Төрағаның орынбасары

-

Касебай  Манейхан

Хатшы

-

Бейсенбаева Фарида Кабдильжановна

Комиссия мүшелері

-

Дюсенбаев Канапия Кабылдинович,

Абильдина Акмарал Карибаевна, Есенов Данияр Сагатович, Абылкаков Кенес Дуйсентаевич.

 

№553 сайлау учаскесі сайлау комиссиясының құрамы

Төраға

-

Карымжанов Кайрат  Кадырович

Төрағаның орынбасары

-

Молдаипов Мухтар Максутович

Хатшы

-

Бахмешева  Бакыт Жанаевна

Комиссия мүшелері

-

Мухаметзянова Шолпан Темерхановна,

Желтакова Нила  Витальевна, Журавлева Валентина Васильевна, Ниязбекова Жанат Баировна.

 

№554 сайлау учаскесі сайлау комиссиясының құрамы

Төраға

-

Оразбекова Светлана Жанбековна

Төрағаның орынбасары

-

Бердигалым  Сауле

Хатшы

-

Хавдрахман Бегзат

Комиссия мүшелері

-

Ануар Бахытгул, Сабит  Бакшагуль,

Искаков  Каиржан Сагитович, Мутеев Сембай Владимирович.

 

№555 сайлау учаскесі сайлау комиссиясының құрамы

Төраға

-

Сулейменов Ерсайн Кенжетаевич

Төрағаның орынбасары

-

Амантаева Гульжайнат Каржаубаевна

Хатшы

-

Асембаева Даметкен Молдашевна

Комиссия мүшелері

-

Киясова Жанар  Чапаевна,

Ордабаев Турсынгали Каржаубаевич, Бекенов Баян Файзуллович, Шайкенов Ермурат Ертаевич.

 

№556  сайлау учаскесі сайлау комиссиясының құрамы

Төраға

-

Таурбаева Алма Зайыровна

Төрағаның орынбасары

-

Кульмагамбетова Гульмира  Аяновна

Хатшы

-

Мухтарова Куаныш Кабдулловна

Комиссия мүшелері

-

Алин Аскар Каиркенович,

Тасыбаев Сансызбай Жайлаубаевич, Кульмагамбетов Бекжан Аубакирович,         Солтанова Замзагуль Амандыковна.

 

№557 сайлау учаскесі сайлау комиссиясының құрамы

Төраға

-

Какешхан Айгуль

Төрағаның орынбасары

-

Мурат Акшолпан

Хатшы

-

Корабаева  Булбул Бекболатовна

Комиссия мүшелері

-

Нугуманов Радик Забирович,

Абишев Асет Мухаметказинович, Баттал Сейтхан, Тауданбек Жәрдемгүл.

 

№558 сайлау учаскесі сайлау комиссиясының құрамы

Төраға

-

Бозтаев Бауыржан Кенжетаевич

Төрағаның орынбасары

-

Мукаева Айнагуль Ныгметолаевна

Хатшы

-

Бурш Эрке

Комиссия мүшелері

-

Билялова  Юлия Анатольевна,

Досбергенова Меруерт Кулшариповна, Альжанов Кайрат Нурбаевич, Ольгейзер Галина Васильевна.

 

№559 сайлау учаскесі сайлау комиссиясының құрамы

Төраға

-

Есеналинова Ардак  Кинаятовна

Төрағаның орынбасары

-

Сембина Гульзат Смагуловна

Хатшы

-

Аманжолова Слубикеш Шарапатовна

Комиссия мүшелері

-

Досымханова Назым Акказывна,

Турсунова Орынтай Куматовна, Уахитов Ерлан Хамитович, Тусупова Гульнар Кабдышевна.

 

№560 сайлау учаскесі сайлау комиссиясының құрамы

Төраға

-

Ошимова Айгуль Ерденовна

Төрағаның орынбасары

-

Ташимов Абугали Какенович

Хатшы

-

Жукашева Сагат Кенжебеккызы

Комиссия мүшелері

-

Смагулова Гульбаршин Бокеновна,

Ахметова Даметкен Задаевна, Ашимова Алма Мубараковна, Ташимова Гульнара Шайзуллиновна.

 

№561 сайлау учаскесі сайлау комиссиясының құрамы

Төраға

-

Сагинбаева Райхангуль Турсуновна

Төрағаның орынбасары

-

Мухамедьянова Умыт Куматовна

Хатшы

-

Сембина Жанар Оралгазиновна

Комиссия мүшелері

-

Аменов Сабыржан  Туякович,

Абдрахманова Гульфаризат Миржакыпкызы, Сагинбаева Гульмира Жаксылыковна, Кусаинова Гульден Ибрагимовна.

 

№562 сайлау учаскесі сайлау комиссиясының құрамы

Төраға

-

Садук Галина Семеновна

Төрағаның орынбасары

-

Смакаева Сауле Серикбаевна

Хатшы

-

Сулейменова Назира Кисмановна

Комиссия мүшелері

-

Анафина Рахима,

Олентина Светлана Жумажановна, Муканова Зайра Саткеновна, Марчук Оксана Дмитриевна.

 

№563 сайлау учаскесі сайлау комиссиясының құрамы

Төраға

-

Есимханов Батырбек Жабаевич

Төрағаның орынбасары

-

Вилитовский Сергей Николаевич

Хатшы

-

Кудайбергенова Ляззат Айкенкызы

Комиссия мүшелері

-

Кишкарев Николай Николаевич,

Фрилинг Нина Максимовна, Досмаилова Алма Борисовна, Казанцева Екатерина Афанасьевна.

 

№564 сайлау учаскесі сайлау комиссиясының құрамы

Төраға

-

Брус Владимир Михайлович

Төрағаның орынбасары

-

Макенов Марат Уахитович

Хатшы

-

Бобровская Наталья Дмитриевна

Комиссия мүшелері

-

Бойкова Светлана Иосифовна,

Садвокасова Лола Салижановна, Антонова Валентина Владимировна, Кабикенова Рысты Жасталаповна.

 

№565 сайлау учаскесі сайлау комиссиясының құрамы

Төраға

-

Аязбаев Мурат Жардембекович

Төрағаның орынбасары

-

Дербисов Мухтар Орынбекович

Хатшы

-

Байсадыкова Бакыт Акатаевна

Комиссия мүшелері

-

Мухамеджанова Аксана Ульфатовна,

Юрковец Наталья Владимировна, Тяпаева Нина Владимировна, Атыкова Риза Табылдыновна.

 

№566 сайлау учаскесі сайлау комиссиясының құрамы

Төраға

-

Толеубаева Нурсулу Еркебаевна

Төрағаның орынбасары

-

Идрисова Пана Балтабековна

Хатшы

-

Енсебаева Гульнура Ербулатовна

Комиссия мүшелері

-

Тастанбеков Рысбек Алипбекович,

Кадыров Шамиль Хакимжанович, Бактыбаева Гульнар Жумабаевна, Манило Антонида Ивановна.

 

№567 сайлау учаскесі сайлау комиссиясының құрамы

Төраға

-

Подзорова Светлана Валерьевна

Төрағаның орынбасары

-

Байханова  Тишкен Рымбаевна

Хатшы

-

Омарова Айман

Комиссия мүшелері

-

Карбаева Роза Имангалиевна,

Акылбаева Рауза Иреновна, Сутжанова Кумыс Амирбековна, Темиргалиева  Жадыра Балгабаевна.

 

№568 сайлау учаскесі сайлау комиссиясының құрамы

Төраға

-

Абелкасимова Бибыш

Төрағаның орынбасары

-

Абдуалиева Каирпану Домашевна

Хатшы

-

Елубаева Бибинур Бегимкуловна

Комиссия мүшелері

-

Абдрахманова Айгуль Токеновна,

Бейсембекова Маркаш Омирбаевна, Рамазанов Серик Токтарович, Аманжолова Алмагуль Ермагамбетовна.

 

№569 сайлау учаскесі сайлау комиссиясының құрамы

Төраға

-

Ержанов Ерлан Кенжебаевич

Төрағаның орынбасары

-

Магауина Карлыгаш Галибековна

Хатшы

-

Жимайлова Альпеш

Комиссия мүшелері

-

Агибаева Раушан Жаксылыковна,

Кузембаева Риза Смагуловна, Шакибаева Жибек Елемесовна, Сарсембекова          Бахыт Кенжебековна.

 

№570 сайлау учаскесі сайлау комиссиясының құрамы

Төраға

-

Муритов Уахит Мергалиевич

Төрағаның орынбасары

-

Белялова Айгуль Сунгатовна

Хатшы

-

Тулембекова Алия Сембаевна

Комиссия мүшелері

-

Ильяшов Шарла Зейноллаевич,

Булкенов Куаныш Акошкенович, Сарсенов Дулат Мукажарович, Мусабекова Динара  Канатовна.

 

№571 сайлау учаскесі сайлау комиссиясының құрамы

Төраға

-

Бугай Людмила Михайловна

Төрағаның орынбасары

-

Макенова Анар Кайратовна

Хатшы

-

Жунусова Орынгуль Мухамеджановна

Комиссия мүшелері

-

Омарова Самал Жалькеновна,

Хохлачев Юрий Владимирович, Айсина Раушан Маликовна, Гатина Лязат Галимжановна.

 

№572 сайлау учаскесі сайлау комиссиясының құрамы

Төраға

-

Бралина Айман Жасулановна

Төрағаның орынбасары

-

Исаева Анара Максутовна

Хатшы

-

Тимербекова Асия Тастымбековна

Комиссия мүшелері

-

Капустина Любовь Ивановна,

Каббасова Сая Шаймардановна, Макитова Галия Жумановна, Нурмаганбетова Бакыт Назарбековна.

 

№573 сайлау учаскесі сайлау комиссиясының құрамы

Төраға

-

Манибаев Аргын Бейбитович

Төрағаның орынбасары

-

Калиева Мира Амангельдиновна

Хатшы

-

Нуралинова Сымбат Алдабергеновна

Комиссия мүшелері

-

Габдулгазизова Айман Зияшевна,

Половинко Ирина Павловна, Лыкова Мария Алишеровна, Материкина                Валентина Владимировна.

 

№574 сайлау учаскесі сайлау комиссиясының құрамы

Төраға

-

Олейник Лариса Алексеевна

Төрағаның орынбасары

-

Гура Светлана Александровна

Хатшы

-

Токшалова Алия Советовна

Комиссия мүшелері

-

Момынова Насия Иргелесовна,

Енсебаев Данияр Жанбутаевич, Сарымова Айгуль Мухтархановна, Гарифуллина Зиля Алексеевна.

 

№575 сайлау учаскесі сайлау комиссиясының құрамы

Төраға

-

Избастина Саламат Даутовна

Төрағаның орынбасары

-

Мухамеджанова Айжан Бадылхановна

Хатшы

-

Аушакимова Ольга Сембаевна

Комиссия мүшелері

-

Байгожина Мансура Сагындыковна,

Матусевич Татьяна Францевна, Шнайдер Андрей Богданович, Тулибаева Зулхия Килажановна.

 

№576 сайлау учаскесі сайлау комиссиясының құрамы

Төраға

-

Смаилова Нагима Бабылбековна

Төрағаның орынбасары

-

Таурбаева Назгуль Балгабековна

Хатшы

-

Асылова Нургуль Бейсенбаевна

Комиссия мүшелері

-

Абенова Сандугаш Болатбаевна,

Бакелова Назигуль Абдрахимовна, Кудушева Меруерт Жумабаевна, Аубакирова Марзия Алламжаровна.

 

№577 сайлау учаскесі сайлау комиссиясының құрамы

Төраға

-

Каримова Гульнар Сарсеновна

Төрағаның орынбасары

-

Темиргалиев Мухит Толеубекович

Хатшы

-

Оразымбетова Асия Асановна

Комиссия мүшелері

-

Бексеитова Динара Муратовна,

Переверзева Елена Викторовна, Мадиярова Ботагоз Маратовна, Сигаева Асем Сериковна.